SK Uhelné sklady Praha

Portál hlavního města Prahy Pražský fotbalovy svaz FAČR

Rozpis zápasů podzim 2015

Mladší přípravka H3K 

Kolo Kdy Ským Kde Povrch Výsledek
1. Neděle 6. 9. 2015 12:15 Tělovýchovná jednota Ruzyně RUZYNĚ tráva 4:8
2. Neděle 13. 9. 2015 14:30 SK Ďáblice z.s. doma tráva 10:4
3. Pátek 18. 9. 2015 17:00 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice ČAKOVICE tráva 1:11
4. Neděle 27. 9. 2015 14:30 Tělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOL doma tráva 3:4
5. Neděle 4. 10. 2015 10:00 Tělovýchovná jednota Březiněves BŘEZINĚVES tráva  7:6
6.   VOLNO - VOLNÝ LOS      
7. Neděle 18. 10. 2015 14:30 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 o.s. doma tráva 4:8
8. Sobota 24. 10. 2015 09:00 Sportovní klub Třeboradice TŘEBORADICE umělá tráva  16:2
9. Neděle 1. 11. 2015 14:30 Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Počernice doma tráva  2:5
10. Sobota 7. 11. 2015 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov LOCHKOV tráva 1:2
11. Neděle 15. 11. 2015 14:30 SC Xaverov Horní Počernice a.s doma tráva  

 Výsledková tabulka
Rozpis zápasů na Fotbal.cz

Starší přípravka G3I

Kolo Kdy Ským Kde Povrch Výsledek
1. Sobota 5. 9. 2015 08:15 TJ Sokol Nebušice doma tráva 16:1
2. Sobota 12. 9. 2015 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Troja TROJA tráva 0:13
3. Sobota 19. 9. 2015 08:15 Tělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOL doma tráva 6:3
4. Sobota 26. 9. 2015 08:15 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora doma tráva 6:3
5. Sobota 3. 10. 2015 11:00 Tělovýchovná jednota SOKOL LIPENCE LIPENCE tráva 9:0 
6. Sobota 10. 10. 2015 08:15 TJ Lokomotiva Praha, o. s. doma tráva 3:3
7. Neděle 18. 10. 2015 13:45 Tělovýchovná jednota Ruzyně RUZYNĚ tráva 8:0
8. Sobota 24. 10. 2015 08:15 1999 Praha doma tráva 5:7
9. Středa 28. 10. 2015 09:00 TJ Sokol Řepy ŘEPY tráva 1:9

 Výsledková tabulka
 Rozpis zápasů na Fotbal.cz

Starší přípravka G3G

Kolo Kdy Ským Kde Povrch Výsledek
1. Sobota 5. 9. 2015 13:00 Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice SATALICE umělá tráva 2:6
2. Pátek 11. 9. 2015 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov doma tráva 8:2
3. Pátek 18. 9. 2015 17:00 Tělovýchovná jednota SOKOL LIPENCE LIPENCE tráva 10:2
4. Pátek 25. 9. 2015 17:00 Fotbalová Akademie Alexe Zbura z.ú. doma tráva 6:15
5. Pátek 2. 10. 2015 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Vinoř VINOŘ tráva 6:8
6. Pátek 9. 10. 2015 17:00 FK Řeporyje - Praha 5 doma tráva 9:2
7. Pátek 16. 10. 2015 18:15 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 KYJE umělá tráva 5:7
8. Pátek 23. 10. 2015 16:30 Sportovní klub Čechoslovan Chuchle doma tráva 11:10
9. Sobota 31. 10. 2015 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Kbely KBELY tráva 5:2
10. Sobota 7. 11. 2015 09:00 Fotbalový klub Zlíchov 1914, o.s. ZLÍCHOV tráva 3:8
11. Pátek 13. 11. 2015 16:00 Sportovní klub Čechie Smíchov doma tráva  

 Výsledková tabulka
 Rozpis zápasů na Fotbal.cz

Význam podbarvení řádků v tabulkách

doposud neodehrané vyhrané remíza prohrané

Na zápasy je nutné být na místě 45 minut před začátkem utkání. Sebou vzít láhev s pitím, kopačky ...